ABAKANO - coaching i szkolenia dla biznesu

Abakano szkolenia dla biznesu

Firma Abakano

Firma ABAKANO oferuje innowacyjną i pełnowymiarową ofertę szkoleniową dla firm oraz osób prywatnych.

Jako jedyna w Polsce może Państwu zaproponować INDYWIDUALNE SZKOLENIA, w których transfer wiedzy oraz kształtowanie umiejętności odbywa się w relacji jeden na jeden – trenera z Klientem. SZKOLENIE INDYWIDUALNE oparte jest na diagnozie potrzeb szkoleniowych Klienta sporządzonej w realnym środowisku jego pracy, z uwzględnieniem cech osobowościowych, wymagań pracodawcy oraz branży, a także sytuacji na rynku. Wszystko, co Państwo otrzymujecie jest idealnie skrojone do Państwa potrzeb.

Jak to wygląda w praktyce? Zapraszam do zapoznania się z zakładką szkolenia indywidulane.

ABAKANO to także proste i skuteczne SESJE COACHINGOWE , podczas których Klient zyskuje jasno sformułowane cele wraz z pełną drogą ich realizacji. Przy wsparciu coacha nabiera siły psychologicznej do wytrwania w konsekwentnym realizowaniu planów narzuconych przez przełożonych oraz w równie konsekwentnym realizowaniu własnych zamierzeń.

Szczegółowe informacje odnośnie coachingu odnajdziecie Państwo w zakładce coaching biznesowy.

SZKOLENIA ZESPOŁÓW to oferta rozwoju wybranych kompetencji w konkretnym zespole. Każdy zespół, a szczególnie zespół sprzedaży, potrzebuje jasnych zasad funkcjonowania, jednolitej wiedzy i wyrównanych umiejętności. Tylko z takim zespołem można osiągnąć świetne wyniki. Grupa indywidualistów, w której każdy, najczęściej po omacku, ale postępuje jak chce - nazwana szumnie „zespołem”, co najwyżej doskoczy do akceptowalnego poziomu wykonalności planów. Co i tak nie zdarza się zawsze.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce szkolenia zespołów.

Szanowni Państwo, oferta firmy ABAKANO to także najwyższej jakości sprzęt audiowizualny wykorzystywany do wsparcia pracy z Klientem (kamery, rzutniki w technologii 3D itp.), jak również pełnowymiarowe i multimedialne materiały szkoleniowe:

 • e-booki,
 • nagrania audio do odsłuchiwania, np. podczas jazdy samochodem,
 • testy psychologiczne,
 • gotowe kwestionariusze do pracy z zespołem lub rozwoju indywidulanego,
 • oryginalne gadżety motywujące Klienta do korzystnych zmian.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Telefon: 790 665 667

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta szkoleniowa

 • Szkolenia Zespołów

  Tylko Ty i Twój zespół

 • COACHING BIZNESOWY / LIFE COACHING

  Cel + plan działania + motywacja

 • Psychologiczna diagnozakompetencji

  Diagnoza kompetencji z psychologiem biznesu