ABAKANO - coaching i szkolenia dla biznesu

Szkolenia Zespołów

Przeszkolenie jednego pracownika czy nawet kilku z pominięciem pozostałych członków zespołu nie przyniesie korzyści. Dlaczego?

Przypomnij sobie, jak nauczyłeś się czegoś, co znacząco wpłynęło na poprawę efektów Twojej pracy. Starałeś się wdrożyć dane narzędzie w Twoim zespole, jednak nikt oprócz Ciebie tak nie pracował. Co się zatem stało? Wróciłeś do starych nawyków, ponieważ inni w Twoim otoczeniu właśnie tak funkcjonowali i choć chciałeś zmiany, została ona zablokowana przez większość. Jak sam już pewnie wiesz, błędem jest sądzić, że to, czego nauczyła się jedna osoba zostanie wdrożone, jeżeli pozostali w grupie postępują zupełnie inaczej. Dlatego warto szkolić zespoły razem. Dopiero wówczas pieniądze i czas poświęcony na szkolenie przyniesie oczekiwane korzyści

Spróbuj szkolenia ze swoim całym zespołem. Tylko Ty i Twoi ludzie. Przekonaj się, jaki jest prawdziwy potencjał osób, z którymi codziennie pracujesz. Dowiedz się, z jakiego powodu jeden członek zespołu ma lepsze wyniki od pozostałych. To tylko kwestia rynku – możesz odpowiedzieć. Ale czy rzeczywiście tak jest? Zapewnij wszystkim ten sam poziom wiedzy i umiejętności, a wówczas przekonasz się czy rynek potrafi promować faktycznie tylko jedną osobę.

Każdy zespół, a szczególnie zespół sprzedaży, potrzebuje jasnych zasad funkcjonowania, jednolitej wiedzy i wyrównanych umiejętności. Tylko z takim zespołem można osiągnąć świetne wyniki. Grupa indywidualistów, w której każdy, najczęściej po omacku, ale postępuje jak chce - nazwana szumnie „zespołem”, co najwyżej doskoczy do akceptowalnego poziomu wykonalności planów. Co i tak nie zdarza się zawsze.

Szkolenia zespołów są ofertą w pełni dopasowaną do potrzeb i oczekiwań CAŁEGO zespołu.

Szkolenia zespołów mogą dotyczyć obszarów:

 • Skutecznej komunikacji w zespole
 • Zarządzania czasem i efektywności osobistej
 • Sprzedaży w relacji B2C
 • Sprzedaży w relacji B2B
 • Wystąpień publicznych i kreowania własnego wizerunku
 • Psychologii emocji i motywacji
 • Psychologii podejmowania decyzji
 • Psychologii wpływu społecznego
 • Wyznaczania i projektowania celów
 • Budowania planów działania na drodze do realizacji celów
 • Konstruowania procedur pracy zespołu


SCHEMAT SZKOLENIA ZESPOŁU


Krok 1: trener spotyka się z Tobą i bada potrzeby szkoleniowe z perspektywy przełożonego, a następnie spotyka się z Twoim zespołem, by określić czy szef i pracownicy myślą podobnie o efektach, jakie ma przynieść szkolenie i czy tak samo rozumieją problem, który ma zostać rozwiązany.

Krok 2: Ty i Twoi ludzi po konsultacji z trenerem wybieracie zakres szkolenia. Następnie trener opracowuje program szkolenia.

Krok 3: szkolenie

Krok 4: raport poszkoleniowy

Raport poszkoleniowy zawiera:

 • diagnozę obecnego stanu całego zespołu wraz z charakterystyką pojedynczych osób;
 • sugestie trenera dotyczące dalszych dróg rozwoju w perspektywie całego zespołu, a także wybranych członków zespołu;
 • zestaw metod, technik i narzędzi, jakie może wdrożyć przełożony, by osiągać zamierzone plany.

W razie wszelkich pytań, zapraszam do kontaktu: tel. 71 307 21 79, lub kom. 790 665 667 /  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  /  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ceny szkoleń zespołów uzależnione są od potrzeb i oczekiwań Klienta.