ABAKANO - coaching i szkolenia dla biznesu

Abakano szkolenia dla biznesu

Referencje

Pani Oliwia Matejko przeprowadziła dla pracowników naszej firmy szkolenie pt. Psychologiczne sekrety komunikacji: trening asertywności. Podczas szkolenia Pani Oliwia wykazała się rzetelnym przygotowaniem i wiedzą, do każdego uczestnika starała się podejść indywidualnie. Umiejętności nabyte podczas szkolenia przydają się nam zarówno w relacjach z klientami, jak i wewnątrz zespołu. Mamy nadzieję, że to pierwsze spotkanie da początek całemu cyklowi szkoleń, podczas których będziemy mieli okazję podnieść nasze umiejętności interpersonalne.

Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i zaangażowanie. 

Zespół NovaSpine


Dawno nie uczestniczyłam w tak dobrym szkoleniu: - z konkretnymi, z życia wziętymi przykładami - trenerem zaangażowanym w przekazanie wiedzy przez całe szkolenie na takim samym wysokim poziomie - konkretne wskazówki i rady do zastosowania zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Szkolenie z pewnością poleciłabym innym.

Agnieszka Marcinkiewicz 
Dyrektor Biura Rachunkowości i Rozliczeń | Fortum Marketing and SalesSzkolenie oceniam bardzo wysoko. Doceniam, że omawialiśmy sprawy, które poruszyliśmy w ankietach.
Cenne są dla mnie wskazówki dotyczące sytuacji konfliktowych.
Najbardziej jednak ważne jest dla mnie to, że każdy z nas  mógł/musiał poćwiczyć trudne kwestie.
W wyszliśmy z naszych stref komfortu w przyjaznym środowisku.
 

Anna Zieniewicz
Zastępca Dyrektora Biura Rachunkowości i Rozliczeń | Fortum Marketing and Sales

Szkolenie skuteczna i pozytywna komunikacja w zespole


 Do Pani Oliwii zwróciłem się z prośbą o pomoc przy opracowaniu zasad komunikacji wewnątrz firmy oraz wdrożeniu skutecznego procesu rekrutacji. W oparciu o wywiad, Pani Oliwia zaproponowała mi plan kilkudniowych szkoleń indywidualnych.

Dzięki pierwszej części szkolenia dowiedziałem się m.in. jaki jest wpływ osobowości na efektywność pracy. Ta część przyniosła mi ogromne korzyści, gdyż pozwoliła lepiej zrozumieć sposoby myślenia i działania osób o różnych temperamentach oraz to, czego można od nich oczekiwać i w jaki sposób efektywnie się z nimi komunikować.

Z kolei dzięki szkoleniom poświęconym rekrutacji, poznałem techniki umożliwiające w sprawny i szybki sposób ocenić na ile kompetencje danego kandydata będą przydatne w realizacji stawianych przed nim celów i zadań.
Pani Oliwia posiada dużą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się dzieli. Informacje przekazuje w sposób prosty i zrozumiały i co najważniejsze, są to informacje dostosowane do potrzeb i realiów firmy, w której prowadzi szkolenia. Dzięki temu, że szkolenia są „szyte na miarę”, w krótkim czasie uzyskujemy duży efekt

Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Oliwii. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że po zakończeniu pierwszej sesji szkoleń, wielokrotnie korzystałem z usług świadczonych przez firmę ABAKANO.

Andrzej Gratkowski
Właściciel firmy CinematicPanią Oliwię Matejko poznałam w najtrudniejszym okresie mojego życia w czasie nawrotu choroby nowotworowej. Spotkania z tą cudowną pełną ciepła i empatii kobietą pozwoliły mi zapomnieć o mojej chorobie, jednocześnie porady ,które otrzymałam pomogły mi w dalszym planowaniu mojego osobistego życia. Pani Oliwia na wspólnych spotkaniach potrafiła trafnie postawić diagnozę, prawidłowo ukierunkować moje dalsze działania, tak, aby przyniosły oczekiwane efekty. Polecam z całego serca osobę Pani Oliwii Matejko - cudowną kobietę o niesamowitej wiedzy naszego umysłu, wyjątkowego przewodnika naszych pragnień i marzeń.

Z wyrazami szacunku

Ela Wojdyła
Prezes Stowarzyszenia Zawsze kobieta
Właścicielka Wellness Centrum Odnowy Biologicznej
Odznaczona Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Laureatka Nagrody Specjalnej Aktywność Kobiet i wielu innych wyróżnieńPani Oliwia Matejko to osoba profesjonalna, odpowiedzialna a przy tym bardzo sympatyczna. Podczas sesji coachingu potrafi poprowadzić rozmowę w sposób, który sprawia, że wzrasta energia, poczucie siły i samodzielności. Dzięki inspirującym pytaniom odkryłam pokłady własnych zasobów – własnego potencjału, o którym nie wiedziałam. Przyszłam na pierwszą sesję z poczuciem, że stoję przed ścianą, a wyszłam z odkrytym hasłem przewodnim dodającym mi otuchy i wiary. Nabrałam sił do dalszego działania. Pani Oliwia jest ciepłą oraz otwartą osobą. Nasze spotkania od samego początku przebiegały w atmosferze komfortu i zaufania. Potrafi słuchać, a jednocześnie stawia przed klientem wyzwania, dzięki którym zrozumiałam, że moje trudności i słabości mogą stać się moimi możliwościami.
Jeśli stoisz przed ścianą i nie wiesz co dalej - nie trać czasu – skorzystaj z pomocy profesjonalnego coacha jakim jest Oliwia Matejko.

Serdecznie polecam.
Małgorzata KosierkiewiczPani Oliwia Matejko współpracując z Departamentem Współpracy z Importerami Santander Consumer Banku S.A. wykazała się ponad przeciętnym zaangażowaniem w powierzone jej obowiązki oraz znakomitym warsztatem trenerskim. Zakres powierzonych jej zadań, mających na celu szkolenie oraz coaching podległych mi Menadżerów ds. Kluczowych Klientów oceniam niezwykle wysoko.
Efektem pracy Pani Matejko było znaczące podniesienie kwalifikacji i kompetencji pracowników Departamentu Współpracy z Importerami, które przełożyły się na wymierne efekty sprzedażowe we współpracy z markami Mazda, KIA, Hyundai, Suzuki i Mitsubishi na rynku polskim. Szkolenia i coaching dla załogi miały ewidentny wpływ na zajęcie przez Santander Consumer Bank oraz Santander Consumer Multirent wiodącej pozycji w sprzedaży kredytów oraz leasingów na zakup samochodów nowych powyższych marek.
Bardzo wysoko w wykonywanych obowiązkach doceniam również wykształcenie z zakresu psychologii. Współpraca z Panią Matejko pozwoliły mi na efektywniejsze zarządzanie kadrą, poprzez poznanie mocnych stron pracowników oraz wykorzystanie ich w codziennej pracy.

Oprócz niewątpliwych atutów zawodowych, jest również przemiłą osobą łatwo nawiązującą kontakty, potrafiącą pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupie.

Jakub Poręcki
Dyrektor Departamentu Współpracy z ImporteramiMiałem zaszczyt uczestniczyć w cyklu szkoleń prowadzonych przez Oliwię Matejko. Były to zajęcia z autoprezentacji, coachingu, organizacji czasu pracy, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz rekrutacji. Cykl szkoleń obejmował zajęcia indywidualne oraz pracę w grupach z osobami na tych samych stanowiskach, oraz z podległym mi zespołem handlowym. Zajęcia odbywały się w miejscu pracy, oraz podczas spotkań wyjazdowych.
Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i prowadzeniu zajęć, zdobyłem nowe umiejętności, które wykorzystuję w codziennej pracy z moim zespołem i dzięki którym moja praca jest jeszcze bardziej efektywna. Wiedza którą zdobyłem pozwoliła mi na ocenę potencjału moich pracowników i zaplanowanie dla nich najwłaściwszej ścieżki rozwoju. Efekty przeprowadzonych szkoleń są już widoczne w wynikach osiąganych przez zarządzany przeze mnie zespół.

Tomasz Wronka
Dyrektor RegionuPani Oliwia Matejko posiada ogromną umiejętność przekazywania zaawansowanej wiedzy w sposób prosty i przejrzysty oraz kształtowania umiejętności menedżerskich.
Bardzo pomogła mi w pracy zawodowej – głównie w zakresie prowadzenia coachingu z pracownikami. Polecam Panią Oliwię Matejko jako coacha wyższej kadry menedżerskiej.

Dariusz Wysocki
Dyrektor RegionuPani Oliwia Matejko współpracuje z Fundacją Eudajmonia jako coach i trener w różnych projektach organizowanych dla naszych Klientów. Pracuje z pasją i profesjonalizmem, co przekłada się na sukces uczestników realizowanego przez nią wsparcia oraz sukces naszej organizacji.

Anna Puławska-Rodzik
Prezes Zarządu

Najważniejsi Klienci

  • santander multirent logo