O firmie

Psychologiczne Szkolenia dla Biznesu

 
Firmę ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU tworzą psycholodzy biznesu, którzy dostarczają swoim Klientom szkolenia zbudowane na bazie najlepszych światowych praktyk i najnowszych badań psychologicznych. Wiemy, że współczesna psychologia może być profesjonalnym wsparciem biznesu, ponieważ każdy biznes tworzą ludzie i to ludzie decydują o sukcesie każdego przedsięwzięcia.

Specjalizujemy się w szkoleniach dedykowanych menedżerom z obszarów psychologii przywództwa, psychologii zarządzania, psychologii motywowania do pracy, psychologii komunikacji i wpływu społecznego aż po psychologię pracy zespołu i kształtowania efektywności grupy. Szkolenia w ramach Akademii Menedżera są realizowane w formule szkoleń otwartych, zamkniętych i indywidualnych.

ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU to również znakomite szkolenia dla całych zespołów, które rozwiązują ich konkretne problemy oraz uczą skutecznej i harmonijnej współpracy. Opinie Uczestników naszych szkoleń to najlepsza rekomendacja. Zakres naszej działalności obejmuje również profesjonalną psychologiczną diagnozę kompetencji menedżerskich i pracowniczych oraz coaching prowadzony przez certyfikowanych coachów ICF GLOBAL.
Wyróżnia nas rzetelna wiedza i prawdziwe zrozumienie psychologii świata biznesu - bez mówców motywacyjnych i samozwańczych specjalistów od wszystkiego, którzy chcą być mentorami z receptą na każdy problem.

Dlaczego warto
podjąć z nami współpracę?

Celem ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU jest sukces i rozwój naszych Partnerów, aby ten cel osiągnąć bazujemy jedynie na najnowszej i zweryfikowanej naukowo wiedzy psychologicznej i korzystamy jedynie z testów czy narzędzi rekomendowanych przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wiemy doskonale, że współczesna psychologia może być rzetelnym wsparciem nowoczesnego biznesu. Wiemy również, iż każdy sukces firmy i każda porażka ma swoje źródło w psychologii funkcjonowania Pracowników. Owa wiedza sprawia, że proponowane przez nas szkolenia pełne są wiedzy psychologicznej, znakomitych narzędzi i kładą nacisk na długofalową zmianę postaw oraz zachowań Pracowników naszych Klientów

Jakie szkolenia oferujemy? 

Psycholog biznesu, trener biznesu, coach ICF Global

Psycholog biznesu, akredytowany coach International Coach Federation GLOBAL, mediator, licencjonowany trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z międzynarodowymi organizacjami, andragog – specjalista psychologii i edukacji osób dorosłych, założyciel firmy szkoleniowej oraz wykładowca akademicki. Od 10 lat prowadzi autorskie projekty i programy szkoleniowe koncentrujące się na osiąganiu długotrwałych zmian we wzorcach zachowania pracowników oraz kadry zarządzającej nowoczesnych organizacji wiedzy. Specjalista z obszarów: psychologii wpływu społecznego, psychologii zachowań grupowych, psychologii podejmowania decyzji, psychologii zachowań konsumenckich i ekonomicznych, psychologii przywództwa, psychologii
komunikacji czy psychologii motywowania do pracy.  


Trzy lata wykładała psychologię biznesu oraz coaching na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Obecnie współpracuje z Uniwersytetem
SWPS pozwalając zdobywać studentom niezbędne doświadczenie w pracy psychologa i trenera
biznesu. Jako psycholog prowadzi również diagnozy psychologiczne definiujące potencjał Klientów –
mocne strony, tzw. zasoby psychologiczne i wymiary podlegające świadomemu rozwojowi. Klienci
cenią ją za budowanie wspaniałej atmosfery podczas warsztatów, za indywidualne podejście do
problemów i oczekiwań każdego uczestnika, a także za pokazywanie jak wiedza psychologiczna
pozyskiwana na szkoleniach jest użyteczna w obu kluczowych dla współczesnego człowieka obszarach
życia – tego zawodowego, ale przede wszystkim, tego osobistego.
OLIWIA MATEJKO
Dyrektor zarządzający i założyciel
ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU


oliwia matejko coach i psycholog biznesu

CHCIAŁBYŚ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jeśli chciałbyś dołączyć do ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU, wyślij e-mail z CV oraz listem motywacyjnym na adres biuro@abakano.pl. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych.

PRAKTYKANT / STAŻYSTA
Jeżeli jesteś studentem psychologii i chciałbyś odbyć swoje praktyki pod okiem psychologa biznesu w firmie szkoleniowej, to zgłoś się do nas:
  • zobaczysz jak wygląda profesjonalne szkolenie prowadzone przez psychologa biznesu i sam spróbujesz swoich sił w roli trenera.
  • interesuje Cię diagnoza psychologiczna w biznesie? Zdobędziesz niezbędne doświadczenie.
  • odkryjesz także prawdziwe oblicze funkcjonowania firmy szkoleniowej.
  • oczywiście liczymy na Twoją więdzę i  kreatywność na naszej stronie i w mediach społecznościowych. W końcu wykorzystasz w praktyce swoją wiedzę.