O firmie

Psychologia profesjonalnym wsparciem biznesu

Dowiedz się wiecej o firmie ABAKANO SZKOLENIA DLA BIZNESU i poznaj naszą ideę i praktykę wykorzystywania psychologii w podnoszeniu efektywności menedżerów i pracowników nowoczesnych firm.
ABAKANO SZKOLENIA DLA BIZNESU to wrocławska firma szkoleniowa prężnie rozwijająca się na polskim rynku od ponad sześciu lat. Naszym Klientom dostarczamy usługi najwyższej jakości – szkolenia grupowe dedykowane całym Zespołom, szkolenia indywidualne dla kadry menedżerskiej i właścicieli firm, coaching biznesowy i profesjonalną psychologiczną diagnozę kompetencji pracowniczych. Siedzibą firmy jest prestiżowy Stadion Wrocław. Dla ABAKANO SZKOLENIA DLA BIZNESU pracują znakomici eksperci – psycholodzy biznesu, certyfikowani coachowie, a nawet, przy niektórych projektach, fizjoterapeuci związani z drużyną piłkarską Śląska Wrocław. W naszym portfolio mamy dziesiątki projektów szkoleniowych: od szkoleń indywidualnych dla właścicieli firm i wyższej kadry menedżerskiej po wieloletnie programy szkoleniowe realizowane dla Klientów korporacyjnych.

Dlaczego warto
podjąć z nami współpracę?

Celem ABAKANO SZKOLENIA DLA BIZNESU jest sukces i rozwój naszych Partnerów, aby ten cel osiągnąć bazujemy jedynie na najnowszej i zweryfikowanej naukowo wiedzy psychologicznej i korzystamy jedynie z testów czy narzędzi rekomendowanych przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wiemy doskonale, że współczesna psychologia może być rzetelnym wsparciem nowoczesnego biznesu. Wiemy również, iż każdy sukces firmy i każda porażka ma swoje źródło w psychologii funkcjonowania Pracowników. Owa wiedza sprawia, że proponowane przez nas szkolenia pełne są wiedzy psychologicznej, znakomitych narzędzi i kładą nacisk na długofalową zmianę postaw oraz zachowań Pracowników naszych Klientów

Jakie szkolenia oferujemy? 

W ciągu minionego roku osobiście przeszkoliłam ponad 300 pracowników tylko jednego naszego Klienta - Grupy Fortum.

Psycholog biznesu, akredytowany coach International Coach Federation GLOBAL, mediator, licencjonowany trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z międzynarodowymi organizacjami, andragog – specjalista psychologii i edukacji osób dorosłych, założyciel firmy szkoleniowej oraz wykładowca akademicki. Od 10 lat prowadzi autorskie projekty i programy szkoleniowe koncentrujące się na osiąganiu długotrwałych zmian we wzorcach zachowania pracowników oraz kadry zarządzającej nowoczesnych organizacji wiedzy. Specjalista z obszarów: psychologii wpływu społecznego, psychologii zachowań grupowych, psychologii podejmowania decyzji, psychologii zachowań konsumenckich i ekonomicznych, psychologii przywództwa, psychologii
komunikacji czy psychologii motywowania do pracy.  


Trzy lata wykładała psychologię biznesu oraz coaching na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Obecnie współpracuje z Uniwersytetem
SWPS pozwalając zdobywać studentom niezbędne doświadczenie w pracy psychologa i trenera
biznesu. Jako psycholog prowadzi również diagnozy psychologiczne definiujące potencjał Klientów –
mocne strony, tzw. zasoby psychologiczne i wymiary podlegające świadomemu rozwojowi. Klienci
cenią ją za budowanie wspaniałej atmosfery podczas warsztatów, za indywidualne podejście do
problemów i oczekiwań każdego uczestnika, a także za pokazywanie jak wiedza psychologiczna
pozyskiwana na szkoleniach jest użyteczna w obu kluczowych dla współczesnego człowieka obszarach
życia – tego zawodowego, ale przede wszystkim, tego osobistego.
OLIWIA MATEJKO
Dyrektor zarządzający i założyciel
ABAKANO SZKOLENIA DLA BIZNESU


oliwia_matejko.jpg

CHCIAŁBYŚ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jeśli chciałbyś dołączyć do ABAKANO SZKOLENIA DLA BIZNESU, wyślij e-mail z CV oraz listem motywacyjnym na adres biuro@abakano.pl. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych.

PRAKTYKANT / STAŻYSTA
Jeżeli jesteś studentem psychologii i chciałbyś odbyć swoje praktyki pod okiem psychologa biznesu w firmie szkoleniowej, to zgłoś się do nas:
  • zobaczysz jak wygląda profesjonalne szkolenie prowadzone przez psychologa biznesu i sam spróbujesz swoich sił w roli trenera.
  • interesuje Cię diagnoza psychologiczna w biznesie? Zdobędziesz niezbędne doświadczenie.
  • odkryjesz także prawdziwe oblicze funkcjonowania firmy szkoleniowej.
  • oczywiście liczymy na Twoją więdzę i  kreatywność na naszej stronie i w mediach społecznościowych. W końcu wykorzystasz w praktyce swoją wiedzę.

Search