O firmie

Psychologia profesjonalnym wsparciem biznesu

 
Firmę ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU tworzą psycholodzy biznesu, którzy dostarczają swoim Klientom szkolenia zbudowane na bazie najlepszych światowych praktyk i najnowszych badań psychologicznych. Wiemy, że współczesna psychologia może być profesjonalnym wsparciem biznesu, ponieważ każdy biznes tworzą ludzie i to ludzie decydują o sukcesie każdego przedsięwzięcia.

Specjalizujemy się w szkoleniach dedykowanych menedżerom z obszarów psychologii przywództwa, psychologii zarządzania, psychologii motywowania do pracy, psychologii komunikacji i wpływu społecznego aż po psychologię pracy zespołu i kształtowania efektywności grupy. Szkolenia w ramach Akademii Menedżera są realizowane w formule szkoleń otwartych, zamkniętych i indywidualnych.

ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU to również znakomite szkolenia dla całych zespołów, które rozwiązują ich konkretne problemy oraz uczą skutecznej i harmonijnej współpracy. Opinie Uczestników naszych szkoleń to najlepsza rekomendacja. Zakres naszej działalności obejmuje również profesjonalną psychologiczną diagnozę kompetencji menedżerskich i pracowniczych oraz coaching prowadzony przez certyfikowanych coachów ICF GLOBAL.
Wyróżnia nas rzetelna wiedza i prawdziwe zrozumienie psychologii świata biznesu - bez mówców motywacyjnych i samozwańczych specjalistów od wszystkiego, którzy chcą być mentorami z receptą na każdy problem.

Dlaczego warto
podjąć z nami współpracę?

Celem ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU jest sukces i rozwój naszych Partnerów, aby ten cel osiągnąć bazujemy jedynie na najnowszej i zweryfikowanej naukowo wiedzy psychologicznej i korzystamy jedynie z testów czy narzędzi rekomendowanych przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wiemy doskonale, że współczesna psychologia może być rzetelnym wsparciem nowoczesnego biznesu. Wiemy również, iż każdy sukces firmy i każda porażka ma swoje źródło w psychologii funkcjonowania Pracowników. Owa wiedza sprawia, że proponowane przez nas szkolenia pełne są wiedzy psychologicznej, znakomitych narzędzi i kładą nacisk na długofalową zmianę postaw oraz zachowań Pracowników naszych Klientów

Jakie szkolenia oferujemy? 

W ciągu minionego roku osobiście przeszkoliłam ponad 300 pracowników tylko jednego naszego Klienta - Grupy Fortum.

Psycholog biznesu, akredytowany coach International Coach Federation GLOBAL, mediator, licencjonowany trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z międzynarodowymi organizacjami, andragog – specjalista psychologii i edukacji osób dorosłych, założyciel firmy szkoleniowej oraz wykładowca akademicki. Od 10 lat prowadzi autorskie projekty i programy szkoleniowe koncentrujące się na osiąganiu długotrwałych zmian we wzorcach zachowania pracowników oraz kadry zarządzającej nowoczesnych organizacji wiedzy. Specjalista z obszarów: psychologii wpływu społecznego, psychologii zachowań grupowych, psychologii podejmowania decyzji, psychologii zachowań konsumenckich i ekonomicznych, psychologii przywództwa, psychologii
komunikacji czy psychologii motywowania do pracy.  


Trzy lata wykładała psychologię biznesu oraz coaching na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Obecnie współpracuje z Uniwersytetem
SWPS pozwalając zdobywać studentom niezbędne doświadczenie w pracy psychologa i trenera
biznesu. Jako psycholog prowadzi również diagnozy psychologiczne definiujące potencjał Klientów –
mocne strony, tzw. zasoby psychologiczne i wymiary podlegające świadomemu rozwojowi. Klienci
cenią ją za budowanie wspaniałej atmosfery podczas warsztatów, za indywidualne podejście do
problemów i oczekiwań każdego uczestnika, a także za pokazywanie jak wiedza psychologiczna
pozyskiwana na szkoleniach jest użyteczna w obu kluczowych dla współczesnego człowieka obszarach
życia – tego zawodowego, ale przede wszystkim, tego osobistego.
OLIWIA MATEJKO
Dyrektor zarządzający i założyciel
ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU


oliwia matejko coach i psycholog biznesu

CHCIAŁBYŚ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jeśli chciałbyś dołączyć do ABAKANO PSYCHOLOGICZNE SZKOLENIA DLA BIZNESU, wyślij e-mail z CV oraz listem motywacyjnym na adres biuro@abakano.pl. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych.

PRAKTYKANT / STAŻYSTA
Jeżeli jesteś studentem psychologii i chciałbyś odbyć swoje praktyki pod okiem psychologa biznesu w firmie szkoleniowej, to zgłoś się do nas:
  • zobaczysz jak wygląda profesjonalne szkolenie prowadzone przez psychologa biznesu i sam spróbujesz swoich sił w roli trenera.
  • interesuje Cię diagnoza psychologiczna w biznesie? Zdobędziesz niezbędne doświadczenie.
  • odkryjesz także prawdziwe oblicze funkcjonowania firmy szkoleniowej.
  • oczywiście liczymy na Twoją więdzę i  kreatywność na naszej stronie i w mediach społecznościowych. W końcu wykorzystasz w praktyce swoją wiedzę.

Search