Referencje

Poznaj opinie naszych Klientów i Uczestników szkoleń:

Profesjonalne podejście trenera prowadzącego szkolenie, które zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Podczas zajęć każdy uczestnik był angażowany w różnorodne ćwiczenia, co z pewnością urozmaiciło przebieg spotkania. Zostały przedstawione różne metody, które już w trakcie szkolenia chce się zacząć wdrażać do swojego zespołu. Polecam!

Paula Antonowicz
Lider Departamentu Back Office
Kancelaria Signi S.A.

Przygotowanie bardzo perfekcyjne, celowe dla grupy i tematu, przeprowadzone w atmosferze lekkiej, przyjemnej, trafiającej do serca i głowy. Szkolenie merytorycznie bardzo dobrze przygotowane, nie wywierające oporu u słuchacza :-)

Małgorzata Kulińska
Główna Księgowa
Simona Polska

Kolejne bardzo ciekawe szkolenie, którego efekty od zaraz wdrażamy w życie :-)

Maciej Wójcik
Prezes Zarządu
Simona Polska Sp. z o.o.

Pani Oliwia Matejko ma szeroką wiedzę, którą potrafi doskonale wpisać w realia. Pojawiłam się na szkoleniu z wieloma pytaniami i dostałam profesjonalnie opracowany plan spotkań indywidualnych, który odpowiedział na problemy i potrzeby pojawiające się w mojej codziennej pracy. Dostałam kontretne, gotowe do zastosowania narzędzia i dużo wsparcia we wprowadzaniu umiejętności w życie. Poprzez szerokie podejście do tematu komunikacji, obserwuję pozytywne zmiany na polu zawodowym i prywatnym.
Pani Oliwia Matejko osiąga sukcesy i pomaga osiągać je innym.
Serdecznie polecam współpracę.

Karolina Adrian
Dyrektor oddziau
Energia Polska Sp. z. o. o.

Świetnie merytorycznie przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Polecam Trenera – Oliwię Matejko.

Marcin Bruszewski
Head of Legal Affairs – Poland
Fortum Power and Heat Polska SA

Szkolenie bardzo użyteczne, ogrom wiedzy psychologicznej przekazanej w sposób bardzo jasny i przystępny. Bardzo życiowe. Fantastyczne uczucie odkrycia siebie, swoich możliwości i schematów działania. Czuję się jak po wyjątkowej sesji psychoterapeutycznej, która odmieni moje życie.

Katarzyna Krzywak
Manager ds. Nieruchomości Prawnych
Fortum Power and Heat Polska SA

Pani Oliwia Matejko to osoba profesjonalna, odpowiedzialna a przy tym bardzo sympatyczna. Podczas sesji coachingu potrafi poprowadzić rozmowę w sposób, który sprawia, że wzrasta energia, poczucie siły i samodzielności. Dzięki inspirującym pytaniom odkryłam pokłady własnych zasobów – własnego potencjału, o którym nie wiedziałam. Przyszłam na pierwszą sesję z poczuciem, że stoję przed ścianą, a wyszłam z odkrytym hasłem przewodnim dodającym mi otuchy i wiary. Nabrałam sił do dalszego działania. Pani Oliwia jest ciepłą oraz otwartą osobą. Nasze spotkania od samego początku przebiegały w atmosferze komfortu i zaufania. Potrafi słuchać, a jednocześnie stawia przed klientem wyzwania, dzięki którym zrozumiałam, że moje trudności i słabości mogą stać się moimi możliwościami. Jeśli stoisz przed ścianą i nie wiesz co dalej - nie trać czasu – skorzystaj z pomocy profesjonalnego coacha jakim jest Oliwia Matejko . Serdecznie polecam.

Małgorzata Kosierkiewicz
Pełnomocnik Prezesa Zarządu PZU Życie SA
PZU

Profesjonalna wiedza, profesjonalne podejście prowadzącej, która z wyczuciem przeprowadziła nas przez wydać by się mogło oczywiste rzeczy, ale nie tak proste.

Małgorzata Bury
Księgowa Księgi Głównej
Fortum Power and Heat Polska SA

Gratuluję. Pełny profesjonalizm. Szkolenie pozwoliło mi spojrzeć na wiele rzeczy w sposób przystępny i motywujący.

Marek Dołęga
Koordynator ds. Zarządzania Nieruchomościami
Fortum Power and Heat Polska SA

Kolejne znakomite szkolenie prowadzone przez Oliwię Matejko. Życzyłbym sobie, aby wszystkie szkolenia były na takim poziomie wiedzy, przekazu, merytoryki oraz taktu, elokwencji i elegancji osoby prowadzącej. Dziękuję.

Damian Doniec
Specjalista ds. Nieruchomości
Fortum Power and Heat Polska SA

Szkolenie zaplanowane, przygotowane i przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Treść i wiedza zostały przekazane przez osoby prowadzące w sposób jasny i zrozumiały. Osoby prowadzące szkolenie miały bardzo szeroki zakres wiedzy, co dużo bardziej pomagało zrozumieć przekazywane informacje. Zdecydowanie zastosuję pozyskaną wiedzę w życiu codziennym.

Sylwia Kruk
Fortum Customer Services Polska

Szkolenie bardzo ciekawe, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i praktycznym zastosowaniem zdobytej wiedzy. Chętnie brałam udział w całym szkoleniu i na pewno wykorzystam ćwiczenia przeprowadzone na warsztatach z fizjoterapeutą.

Marta Łagowska
Specjalista ds. weryfikacji umów
Fortum Customer Services Polska

Pani Oliwia Matejko współpracując z Departamentem Współpracy z Importerami Santander Consumer Banku S.A. wykazała się ponad przeciętnym zaangażowaniem w powierzone jej obowiązki oraz znakomitym warsztatem trenerskim. Zakres powierzonych jej zadań, mających na celu szkolenie oraz coaching podległych mi Menadżerów ds. Kluczowych Klientów oceniam niezwykle wysoko. Efektem pracy Pani Matejko było znaczące podniesienie kwalifikacji i kompetencji pracowników Departamentu Współpracy z Importerami, które przełożyły się na wymierne efekty sprzedażowe we współpracy z markami Mazda, KIA, Hyundai, Suzuki i Mitsubishi na rynku polskim. Szkolenia i coaching dla załogi miały ewidentny wpływ na zajęcie przez Santander Consumer Bank oraz Santander Consumer Multirent wiodącej pozycji w sprzedaży kredytów oraz leasingów na zakup samochodów nowych powyższych marek. Bardzo wysoko w wykonywanych obowiązkach doceniam również wykształcenie z zakresu psychologii. Współpraca z Panią Matejko pozwoliły mi na efektywniejsze zarządzanie kadrą, poprzez poznanie mocnych stron pracowników oraz wykorzystanie ich w codziennej pracy. Oprócz niewątpliwych atutów zawodowych, jest również przemiłą osobą łatwo nawiązującą kontakty, potrafiącą pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupie.

Jakub Poręcki
Dyrektor Departamentu Współpracy z Importerami

Intersujące, przydatne i merytoryczne szkolenie – profesjonalny szkoleniowiec z ogromnym zasobem wiedzy z wielu dziedzin.

Magdalena Szymańska
Manager Działu Umów
Fortum Customer Services Polska

Szkolenie bardzo dobrze (rzetelnie) poprowadzone. Miła atmosfera.

Joanna Mielczarek
Specjalista ds. weryfikacji umów
Fortum Customer Services Polska

Szkolenie jak zwykle bardzo ciekawe i zaprezentowane w profesjonalny i przystępny sposób.

Sebastian Świrski
Lider Zespołu Customer Service
Simona Polska Sp. z o.o.

Bardzo bezcenne wskazówki i rady. Budowanie wiary w to, że ma się moc i zaplecze aby zmienić to, z czego nie jesteśmy zadowoleni. Osobiście – bardzo dziękuję :-)

Izabela Szelągowska
Specjalista ds. Handlowych
Simona Polska Sp. z o.o.

Do Pani Oliwii zwróciłem się z prośbą o pomoc przy opracowaniu zasad komunikacji wewnątrz firmy oraz wdrożeniu skutecznego procesu rekrutacji. W oparciu o wywiad, Pani Oliwia zaproponowała mi plan kilkudniowych szkoleń indywidualnych. Dzięki pierwszej części szkolenia dowiedziałem się m.in. jaki jest wpływ osobowości na efektywność pracy. Ta część przyniosła mi ogromne korzyści, gdyż pozwoliła lepiej zrozumieć sposoby myślenia i działania osób o różnych temperamentach oraz to, czego można od nich oczekiwać i w jaki sposób efektywnie się z nimi komunikować. Z kolei dzięki szkoleniom poświęconym rekrutacji, poznałem techniki umożliwiające w sprawny i szybki sposób ocenić na ile kompetencje danego kandydata będą przydatne w realizacji stawianych przed nim celów i zadań. Pani Oliwia posiada dużą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się dzieli. Informacje przekazuje w sposób prosty i zrozumiały i co najważniejsze, są to informacje dostosowane do potrzeb i realiów firmy, w której prowadzi szkolenia. Dzięki temu, że szkolenia są „szyte na miarę”, w krótkim czasie uzyskujemy duży efekt Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Oliwii. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że po zakończeniu pierwszej sesji szkoleń, wielokrotnie korzystałem z usług świadczonych przez firmę ABAKANO.

Andrzej Gratkowski
Właściciel firmy Cinematic

Bardzo dziękuję za uświadomienie mi, że to, co do tej pory wydawało się tak szalenie skomplikowane, trudne i stresujące, tak naprawdę jest proste i zależy tylko ode mnie. PS Zajęcia z fizjoterapeutą – rewelacja!

Iwona Wójcik
Doradca Techniczno-Handlowy
Simona Polska Sp. z o.o.

Bardzo interesujące i przydatne szkolenie. Ciekawe połączenie z częścią praktyczną, dotyczącą ćwiczeń pozwalających zniwelować stres i jego skutki.

Tomasz Tatarowski
Product Manager
Simona Polska Sp. z o.o.

Szkolenie bardzo dobrze poprowadzone, szczególnie pierwszy dzień szkolenia z fizjoterapeutą. Chętnie będę uczestniczyć w kolejnym etapie szkolenia.

Anna Kielich
Doradca Techniczno-Handlowy
Simona Polska Sp. z o.o.

Ciekawe szkolenie z wieloma praktycznymi radami do zastosowania od zaraz.

Maciej Wójcik
Prezes Zarządu
Simona Polska Sp. z o.o.

Szkolenie z zakresu psychologii negocjacji biznesowych, jego przygotowanie i kontynuacja po szkoleniu zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie w mojej ocenie. To profesjonalizm, z którym nie spotykałem się często na polskim rynku. W tym kontekście oferta Abakano wyróżnia się bardzo pozytywnie. Uczestnicy szkolenia podkraślali przede wszystkim praktyczne techniki, które mogli już po jednodniowym warsztacie stosować w codziennej pracy. Zlecając szkolenie dla zespołu nie spodziewałem się, że wzbudzi aż tak duże zaangażowanie uczestników i tak szybko przyniesie praktyczne efekty. Dodatkowo przekazana wiedza pobudziła uczestników do autorefleksji, co może być świetną trampoliną do dalszego rozwoju. Z chęcią kontynuował będę współpracę szkoleniową z Panią Oliwią Matejko.

Grzegorz Pająk
Software Development Manager
Trapeze Poland
szkolenie: Psychologia negocjacji

To już trzecie szkolenie i krótko mówiąc, trzecie szkolenie na 5+ :-)

Maciej Wójcik
Prezes Zarządu
Simona Polska

- pełen profesjonalizm;
- gorąco polecam szkolenia tego typu;
- wspaniała atmosfera;
- mile spędzony czas.

Artur Hołyk
Simona Polska
Fortum Power and Heat Polska SA

Jak zwykle bardzo ciekawie i inspirująco. Chciałabym jak najdłużej utrzymać tę pozytywną energię. Z całą pewnością będę ćwiczyć, bo to wszystko jest bardzo ciekawe i wierzę, że będzie działać. Dziękuję.

Izabela Szelągowska
Specjalista ds. Handlowych
Simona Polska

Bardzo czekałam na to szkolenie, bo w ostatnim czasie moja motywacja raczej kulała, a teraz jest chęć i motorek do tego, żeby zacząć działać i żeby coś zmienić. Jest power jednym słowem :-)

Iwona Wójcik
Doradca Techniczno-handlowy
Simona Polska

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Pierwszy raz uczestniczyłam w tak profesjonalnym szkoleniu, które było na tak wysokim poziomie.

Agata Popielarz
Fortum Marketing and Sales Polska

Bardzo skrupulatnie i szczegółowo przekazana wiedza. Praktyczne wskazówki do stosowania w życiu zawodowym i prywatnym. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącej.

Anna Filipiak
Fortum Marketing and Sales Polska

Panią Oliwię Matejko poznałam w najtrudniejszym okresie mojego życia w czasie nawrotu choroby nowotworowej. Spotkania z tą cudowną pełną ciepła i empatii kobietą pozwoliły mi zapomnieć o mojej chorobie, jednocześnie porady ,które otrzymałam pomogły mi w dalszym planowaniu mojego osobistego życia. Pani Oliwia na wspólnych spotkaniach potrafiła trafnie postawić diagnozę, prawidłowo ukierunkować moje dalsze działania, tak, aby przyniosły oczekiwane efekty. Polecam z całego serca osobę Pani Oliwii Matejko - cudowną kobietę o niesamowitej wiedzy naszego umysłu, wyjątkowego przewodnika naszych pragnień i marzeń. Z wyrazami szacunku

Ela Wojdyła
Prezes Stowarzyszenia Zawsze kobieta
Właścicielka Wellness Centrum Odnowy Biologicznej
Odznaczona Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Laureatka Nagrody Specjalnej Aktywność Kobiet i wielu innych wyróżnień

Profesjonalne szkolenie dopasowane do potrzeb uczestników; praca na przykładach dotyczących zespołu umożliwiła zrozumienie; dobrze przygotowany trener posiadający szeroką wiedzę.

Kinga Kaffka br/>Fortum Marketing and Sales Polska

Oliwio :-) Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, cieszę się, że w tak krótkim czasie, dowiedziałam się i nauczyłam rzeczy, które bardzo pomogą mi w codziennym życiu. Dziękuję!

Anna Andryszak
Fortum Marketing and Sales Polska

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich szkoleń prowadzonych przez Oliwię. Bardzo przydają mi się w pracy, jak i życiu prywatnym. Motywacja przyda mi się w podejmowaniu nowych wyzwań

Monika Jargiło-Butkiewicz
Fortum Marketing and Sales Polska

Uważam, że szkolenie pomoże nam pracować jako zespół, że poprawi się atmosfera i będzie większa motywacja do pracy.

Joanna Byszuk
Fortum Marketing and Sales Polska

Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Prezentowane na szkoleniu treści były ciekawe i przydatne. Oliwia tworzy na szkoleniu wspaniałą atmosferę. Podczas szkolenia czułam się dobrze i swobodnie. Mam nadzieję wykorzystać pozyskaną wiedzę w przyszłości.

Martyna Żołnowska
Fortum Marketing and Sales Polska

Szkolenie uważam za bardzo przydatne. Pomogło mi rozwiązać problemy dzięki indywidualnej rozmowie z przełożoną i Oliwią. Super spędzone dwa dni! :-)

Lidia Kosmala
Fortum Marketing and Sales Polska

Miałem zaszczyt uczestniczyć w cyklu szkoleń prowadzonych przez Oliwię Matejko. Były to zajęcia z autoprezentacji, coachingu, organizacji czasu pracy, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz rekrutacji. Cykl szkoleń obejmował zajęcia indywidualne oraz pracę w grupach z osobami na tych samych stanowiskach, oraz z podległym mi zespołem handlowym. Zajęcia odbywały się w miejscu pracy, oraz podczas spotkań wyjazdowych. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i prowadzeniu zajęć, zdobyłem nowe umiejętności, które wykorzystuję w codziennej pracy z moim zespołem i dzięki którym moja praca jest jeszcze bardziej efektywna. Wiedza którą zdobyłem pozwoliła mi na ocenę potencjału moich pracowników i zaplanowanie dla nich najwłaściwszej ścieżki rozwoju. Efekty przeprowadzonych szkoleń są już widoczne w wynikach osiąganych przez zarządzany przeze mnie zespół.

Tomasz Wronka
Dyrektor Regionu

Jak zwykle przydatne i interesujące szkolenie prowadzone w bardzo przyjemny i przystępny sposób. Dziękuję!

Iryna Siuda
Fortum Marketing and Sales Polska

Szkolenie jak zwykle bardzo merytoryczne, a jego forma przekazu bardzo ciekawa i przystępna. Nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia.

Sebastian Świrski
Lider Zespołu Customer Service
Simona Polska

Żywo poprowadzone, merytoryczne szkolenie.

Tomasz Tatarowski
Product Manager
Simona Polska

Szkolenie bardzo ciekawe, pouczające i pomagające automotywować się w życiu prywatnym i zawodowym.

Małgorzata Kulińska
Główna Księgowa
Simona Polska

Bardzo pomocne szkolenie w przygotowaniu i prowadzeniu spotkań.

Agnieszka Stachurek
Manager Działu Sprzedaży i Marketingu
Fortum Power and Heat Polska SA

Z przyjemnością uczestniczyłam w tym szkoleniu. Pani Oliwia prowadziła szkolenie w sposób profesjonalny, była b. dobrze przygotowana, potrafiła mnie zaciekawić tematem i zmotywować do wprowadzenia zmian. Dziękuję za piękny język, którym Pani mówiła, dzięki temu z przyjemnością się Pani słuchało.

Anna Turkowska
Regionalny Kontroler Biznesowy
Fortum Power and Heat Polska SA

Bardzo użyteczne i otwierające oczy na mechanizmy psychologiczne spotkań zespołu.

Piotr Dąbrowski
Kontroler Biznesowy
Fortum Power and Heat Polska SA

Bardzo przydatne spotkanie, które obnażyło proste i często występujące zjawiska społeczne w grupie. Warto mieć tego świadomość.

Gabriela Łuczka
Manager ds. BHP
Fortum Power and Heat Polska SA